Bağlarımız Güvenle Kurulur...

Birinci önceliği, müşterimizin ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve hizmetler anlamında doğru tercihler yapmaya veriyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirirken de bugüne gelmemizi sağlayan etik ve şeffaf çalışma anlayışımızın, müşteri odaklı felsefemizin ve iş ortaklarımızla kurduğumuz güven temelli ilişkilerin bize büyük avantaj sağlayacağına inanıyoruz.

İş Ortaklarımız

Sürekli değişen bir sektörde güvenilir ve uzun süreli iş ortaklığı kurmanın sırrı, uçtan uca bütün süreçlerin içine bizzat dahil olmaktan geçiyor. İş ortaklıklarında bu temel prensibi baz alan Büka Teknoloji için çözüm ve hizmet üretmek, sunmak, satış için gerekli araçları sağlamak, her türlü eğitim ve hizmeti verebilmek büyük önem taşıyor. Dolayısıyla iş ortaklarımız da bu esasları benimseyen, her biri sektörünün öncüleri arasında yer alan firmalardan oluşuyor.

Müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahip olduğumuz için, müşterilerimiz açısından verimli olacağına inanmadığımız çözümleri  sunmuyor, katma değer sağlayacağını düşünmediğimiz hizmetleri vermiyoruz . Bunun yerine, farklı markalardaki benzer teknolojileri kusursuz biçimde analiz edip, hangi çözüm ya da hizmetin nerede avantaj sağlayacağını ortaya çıkarıyor ve müşterilerimizin ihtiyacına en uygun seçenekleri sunuyoruz. Büka Teknoloji olarak birinci önceliği, müşterimizin ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve hizmetler anlamında doğru tercihler yapmaya veriyoruz.

Donanım alanında HP, IBM, EMC ve Cisco ile iş ortaklığı seviyesindeki çözüm ortaklığımızla satış öncesi danışmanlık, sunucu-depolama ve kişisel sistem satışı, satış sonrası destek, ürünlerin kurulumu ve bakımı, garanti sonrası hizmet gibi servisler veriyoruz.

Yazılım ürünlerinde ise kendi alanlarında dünya liderleri olan Microsoft, Intel, VMWare, Symantec ve Oracle’ın tedarikçiliğini üstleniyoruz. Bu markaların sundukları çözümleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre seçiyor, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz.

İletişim ağlarına yönelik çözümlerimiz için ise Huawei, Avaya,  Juniper,  Citrix, Vmware, OKI, Motorola gibi kendi alanlarında uzman dev şirketlerle işbirliği yapıyoruz. Bu süreçte de müşterilerimizin özel ve sektörel ihtiyaçlarını inceleyerek en uygun ve ölçeklendirilebilir seçimler yapmaya özen gösteriyoruz.