Büka'da Teknolojiye Bakışımız Farklıdır...

Mutlak müşteri memnuniyeti ve şeffaflık, dürüstlük, güven ilkeleriyle doğru teknolojiyi, doğru zamanda ve doğru şekilde uygulayarak sürekliliği sağlıyoruz. Gelişen teknolojilere ve içerisinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine uygun olarak yenilikçi, katma değerli ve uzun soluklu işbirlikleri yaratıyoruz. 

Haberler

Büka Teknoloji güçlenen kadrosu ile büyümeye devam ediyor…

Yıllardır tasarlayıp uyguladığımız ana hizmetleri daha da yaygınlaştırıp, iş ortaklarımızı artırarak büyümeye devam edeceğiz. Önümüzdeki yıllarda ilk 5’te olmayı hedeflediğimiz pazarda, iş modelimizi sektörel çözümlere odaklayarak, hizmet ve sözleşmeli servisler alanındaki müşteri sayımızı artırmayı planlıyoruz.

Önümüzdeki birkaç yıllık süreçte sektörde görmeyi beklediğimiz ciddi değişikler var. Telekom sektörünün ve iletişim altyapılarının günden güne büyüyerek gelişmesi, altyapı sağlayıcıların da farklı çözüm ve teknolojilerini sahaya sunmalarıyla devam edecek. Ürün ile arkasındaki hizmet ve devamlılığı bir arada satmak, sektörde kalmak için bir zorunluluk haline gelecek. BükaTeknoloji de bu süreçte tüm servisleri yöneten bir konumda yer alacak.

Büka Teknoloji için belirlediğimiz bu hedeflerde de bugüne gelmemizi sağlayan etik ve şeffaf çalışma anlayışımızın, müşteri odaklı felsefemizin ve iş ortaklarımızla kurduğumuz güven temelli ilişkilerin bize büyük avantaj sağlayacağına inanıyoruz…