Büka'da Teknolojiye Bakışımız Farklıdır...

Mutlak müşteri memnuniyeti ve şeffaflık, dürüstlük, güven ilkeleriyle doğru teknolojiyi, doğru zamanda ve doğru şekilde uygulayarak sürekliliği sağlıyoruz. Gelişen teknolojilere ve içerisinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine uygun olarak yenilikçi, katma değerli ve uzun soluklu işbirlikleri yaratıyoruz. 

Vizyon-Misyon

Biz Büka Teknoloji’yiz

Sektörün önemli sistem entegratörlerinden biri olarak, 1999 yılından bu yana müşterilerimize sürekli yenilik, güven ve sürdürülebilir iş geliştirme imkanları sunmayı ilke edindik. 13 yıllık bu deneyimimizle, kendimizi her zaman pazarın ihtiyaçlarına paralel olarak yeniden tasarlamayı başardık. Gelişen teknolojiler ve içerisinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine uygun olarak yenilikçi, katma değerli ve uzun soluklu işbirlikleri fırsatlarını yakalamak için sürekli bir gelişim içinde olduk. 

Müşteri odaklı anlayışımız kapsamında, çalıştığımız her müşteriyi uzun vadeli bir işbirliğinin parçası olarak görüyoruz.

Mutlak müşteri memnuniyeti ve şeffaflık, dürüstlük, güven ilkeleriyle doğru teknolojiyi, doğru zamanda ve doğru şekilde uygulayarak sürekliliği sağlıyoruz. Gelişen teknolojilere ve içerisinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine uygun olarak yenilikçi, katma değerli ve uzun soluklu işbirlikleri yaratıyoruz. Sahip olduğumuz engin teknik bilgi seviyesi ve yetkin operasyon ekibiyle, kurumların ihtiyaçlarına hızlı, etkin ve süreklilik esasına uygun çözümler sunuyoruz. Donanım, yazılım ve ağ çözümlerinin kapsamında, kurumların garanti öncesi ve garanti sonrası hizmet, bakım-onarım, kurulum ve yedek parça ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Kurumsal Çözümler ve Entegre İş Çözümleri olarak iki ana başlık altında topladığımız çözüm ve hizmetlerimiz kapsamında iletişim ağlarından baskı çözümlerine, lisanslamadan fiziksel güvenlik çözümlerine dek pek çok seçeneği müşterimizin ihtiyaçlarına uygun ve entegre şekilde sunabiliyoruz. IBM, HP, EMC, Cisco, Huawei, Avaya,  Juniper,  Microsoft, Oracle, Citrix, Vmware, OKI, Motorola gibi pazar lideri markalarla hizmet veriyoruz. Üstelik bu hizmetlerimizi sadece Türkiye genelinde değil, Balkanlar’daki ve yakın coğrafyadaki farklı ülkelere de yaygınlaştırma konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Vizyonumuz

Bilgi teknolojilerine doğru çözüm ve hizmetlerle yatırım yapılması sürecinde etkin rol oynayarak ülke ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin yatırımlarını ve bütçelerini korumalarını sağlamak; sektörlerinde daha rekabetçi olabilmeleri için kendi içlerindeki süreçleri kısaltmak; bu süreçleri doğru yöneterek bilgi teknolojileri sektöründe doğru yatırımlar yapmalarını mümkün kılmak.

Hedeflerimiz

  • Öncelikli tercih edilen, vazgeçilmez bir teknoloji şirketi olmak
  • Hizmet ve çözümlerde uzmanlaşmak, farklılaşmak
  • Rekabetçi olmak
  • Erişilebilir ve hızlı olmak 

Stratejimiz

Günümüzde kurumların en önemli varlıklarından olan bilgi teknolojileri alanında sadece ürün tedarikinin ötesinde, süreçleri doğru yönetmeye, süreklilik elde etmeye yönelik yenilikçi ve bütüncül hizmet ve çözümler sunmak.